VYUŽIJTE NAŠE ZVÝHODNĚNÉ CENOVÉ BALÍČKY

SOFT

Nechte se pohladit luxusem našeho sametového apartmánu!


Samet tvoří dominantu celého apartmánu SOFT, jehož jemnost si Vás zajisté získá. Ať už se jedná o dílčí stylové doplňky, nebo jedinečnou sametovou tapetu na zdi prostorné ložnice. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a wc. Součástí apartmánu je moderně vybavená kuchyň s jídelním koutem. Pokoj disponuje také možností přistýlky.

Počet samostatných pokojů: 1
INDUSTRIAL
Apartmán s prvky industriálního stylu a venkovní terasou s jedinečným výhledem na okolí města Příbor.

Stylová ložnice s originální postelí vyrobenou z trámů a kůže Vás na první pohled zaujme. Váš jedinečný zážitek z pobytu u nás jistě umocní spánek na komfortních matracích Bentley a povlečení Hӓstens. Koupelna tohoto apartmánu je vybavena vanou i sprchovým koutem. Samozřejmostí je vybavený kuchyňský i jídelní kout. Zmenšená verze trámové postele z hlavní ložnice pak poskytuje také možnost přistýlky.

Počet samostatných pokojů: 1
METAL
V našem apartmá Metal naleznete kov v jeho nejrůznějších podobách.

Prostorné apartmá disponuje dvěma dvoulůžkovými pokoji a ohromujícím společenským prostorem. Hlavním designovým prvkem stříbrného pokoje jsou andělé, kteří budou střežit Váš klidný spánek. Měděný pokoj pak zaujme svou rozlohou i stylovými doplňky. Koupelna disponuje vanou, sprchovým koutem a wc. V apartmánu je plně vybavená kuchyně s designovým jídelním stolem. Také tento apartmán nabízí možnost přistýlky.

Počet samostatných pokojů: 2
MARIANE
Luxusní podkrovní apartmán ve třetím patře budovy, poskytující jedinečný a neopakovatelný výhled na krásy okolí – Štramberk, Pustevny, Ondřejník. Jedná se o nejvýše položený byt v celém městě Příbor.

Apartmán disponuje dvěma dvoulůžkovými pokoji. Koupelna s vanou i sprchovým koutem, ve které Vám nebude chybět ani denní světlo díky designovému stropnímu světlíku. Dominantu prostorného obývacího prostoru tvoří stěna s prvky z bambusu. Romantickou atmosféru pak doplní také elektrický krb. V horkých letních měsících se o Váš komfort postará centrální vzduchotechnika. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyně s lednicí, myčkou, troubou a množstvím dalšího vybavení. Pro Váš absolutní komfort disponuje tento apartmán vstupem do pokoje přímo z výtahu.

Počet samostatných pokojů: 2