Mariane2

Mariane2

SOFT
Nechte se pohladit luxusem našeho sametového apartmánu!

Samet tvoří dominantu celého apartmánu SOFT, jehož jemnost si Vás zajisté získá. Ať už se jedná o dílčí stylové doplňky, nebo jedinečnou sametovou tapetu na zdi prostorné ložnice. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a wc. Součástí apartmánu je moderně vybavená kuchyň s jídelním koutem. Pokoj disponuje také možností přistýlky.

Cena za apartmán 2 500 Kč/noc
Počet samostatných pokojů: 1
INDUSTRIAL
Apartmán s prvky industriálního stylu a venkovní terasou s jedinečným výhledem na okolí města Příbor.

Stylová ložnice s originální postelí vyrobenou z trámů a kůže Vás na první pohled zaujme. Váš jedinečný zážitek z pobytu u nás jistě umocní spánek na komfortních matracích Bentley a povlečení Hӓstens. Koupelna tohoto apartmánu je vybavena vanou i sprchovým koutem. Samozřejmostí je vybavený kuchyňský i jídelní kout. Zmenšená verze trámové postele z hlavní ložnice pak poskytuje také možnost přistýlky.

Cena za apartmán 2 900 Kč/noc
Počet samostatných pokojů: 1
METAL
V našem apartmá Metal naleznete kov v jeho nejrůznějších podobách.

Prostorné apartmá disponuje dvěma dvoulůžkovými pokoji a ohromujícím společenským prostorem. Hlavním designovým prvkem stříbrného pokoje jsou andělé, kteří budou střežit Váš klidný spánek. Měděný pokoj pak zaujme svou rozlohou i stylovými doplňky. Koupelna disponuje vanou, sprchovým koutem a wc. V apartmánu je plně vybavená kuchyně s designovým jídelním stolem. Také tento apartmán nabízí možnost přistýlky.

Cena za apartmán 4 500 Kč/noc
Počet samostatných pokojů: 2
MARIANE
Luxusní podkrovní apartmán ve třetím patře budovy, poskytující jedinečný a neopakovatelný výhled na krásy okolí – Štramberk, Pustevny, Ondřejník. Jedná se o nejvýše položený byt v celém městě Příbor.

Apartmán disponuje dvěma dvoulůžkovými pokoji. Koupelna s vanou i sprchovým koutem, ve které Vám nebude chybět ani denní světlo díky designovému stropnímu světlíku. Dominantu prostorného obývacího prostoru tvoří stěna s prvky z bambusu. Romantickou atmosféru pak doplní také elektrický krb. V horkých letních měsících se o Váš komfort postará centrální vzduchotechnika. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyně s lednicí, myčkou, troubou a množstvím dalšího vybavení. Pro Váš absolutní komfort disponuje tento apartmán vstupem do pokoje přímo z výtahu.

Cena za apartmán 4 900 Kč/noc
Počet samostatných pokojů: 2
SPOLEČENSKÉ PROSTORY
Naše společenské prostory, které se nachází v přízemí objektu, Vás okouzlí.

Dominantním prvkem první části prostor jsou historické stropní klenby, díky kterým se budete cítit jako na zámku. V druhé části prostor je výrazným prvkem především sametová lavice. V této části se zároveň nachází dětský herní koutek. Díky originálním prvkům se u nás budete cítit naprosto výjimečně.

Nezapomenutená bude v těchto prostorách pro Vás nejen rodinná či společenská oslava, ale i svatba či konference. Prostory jsou vybaveny kvalitním ozvučením i projektorem s projekčním plátnem. Kapacita společenských prostor je cca 60 osob. Samozřejmostí je vybavená kuchyň se zázemím pro catering. Podzemní část společenských prostor je tvořená vinným sklepem.

Exteriér a blízké okolí

Důležité informace
Check in od 14:00. Check out do 10:00. Časy lze případně po dohodě upravit.
Snídaně v ceně pobytu.
Možnost přistýlky v každém z apartmánů.
Ceny jsou orientační. Dle požadavků klienta, lze vytvořit balíček na míru.
U společenských akcí je nutná pro rezervaci termínů platba zálohy a kauce.
Ceny v době vánočních svátků a Silvestra na vyžádání.
Celý objekt je nekuřácký a bez možnosti vstupu domácích mazlíčků.
Zvýhodněné pobytové balíčky
V případě ubytování na 3 noci, získáváte od nás 1 noc zdarma, tedy 3 + 1.
V případě ubytování na 5 nocí, získáváte od nás 2 noci zdarma, tedy 5 + 2.

© 2020 Mariane2

Theme by Anders Norén